LNSH mbanë tribunë debative me temën "Ndryshimet në sistemin arsimor"
kulture
LNSH mbanë tribunë debative me temën "Ndryshimet në sistemin arsimor"

LNSH mbanë tribunë debative me temën "Ndryshimet në sistemin arsimor"

Shkup, 11 mars - Më datën 9 mars në amfiteatrin e Universitetit të Europës Juglindore u mbajt tribunë me temën " Ndryshimet në sistemin arsimor " ku biseduan panelistët e nderuar Edlira Destani, Naser Miftari, Muhamed Krasniqi dhe Besnik Rameti.

Gjithashtu në rubrikën e pyetjeve u krijua një atmosferë debative në mes publikut dhe panelistëve ku u shtjellua edhe më shumë tema e tribunës .

Nga Lidhja e Nxënësve Shqiptarë falenderojnë profesorët dhe publikun për prezencën,  dhe shpresojnë të vazhdojnë kështu edhe herave tjera!/Zhurnal.mk

© ZHURNAL 11.03.2019, 09:06 | Z.H. | 576 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."