Zbulohen detaje të reja të sezonit të fundit të Game of Thrones
kulture
Zbulohen detaje të reja të sezonit të fundit të Game of Thrones

Zbulohen detaje të reja të sezonit të fundit të Game of Thrones

Teksa po afrohet sezoni i tetë i Game of Thrones, çdo ditë e më shumë po publikohen informacione lidhur me këtë edicion.

Së pari, janë publikuar disa pamje nga gjashtë episodet e ardhshme, ndërsa tani aktori Vladamir Furdik, në një intervistë ka zbuluar një detaj mjaft interesant.Ai tha se në këtë sezon do të jenë një karakter të veçantë e dinak në të njëjtën kohë.

“Njerëzit do të shohin se ai ka një objektiv që dëshiron të vrasë dhe do të zbuloni se kush është ai”, tha aktori.Sezoni i fundit i Game of Thrones do të shfaqet me 14 prill.

© ZHURNAL 10.03.2019, 09:34 | L.E. | 829 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."