Këto janë veturat më të shtrenjta në botë (Foto)
auto
Këto janë veturat më të shtrenjta në botë (Foto)

Këto janë veturat më të shtrenjta në botë (Foto)

Rreshti i super-veturave tashmë është mjaft i gjatë, megjithëse do të tentohet të ngushtohet duke selektuar ato më mbresëlënëset, transmeton lajmi.net. Teknologjia e avancuar nuk vjen gjithmonë lirë, andaj është edhe një vlerë e habitshme e çmimeve në mesin e veturave që i posedojnë ato.

T’i ndjekim ato të listuara në bazë të modelit, si dhe të ilustruara me fotografi më poshtë.

Porsche 918 Spyder

Aston Martin Vulcan

Koenigsegg Agera RS

Bugatti Veyron B 16.4

Pagani Huayra

Lamborghini Sesto Elemento

Ferrari Laferrari Aperta

McLaren P1

Bugatti Chiron

© ZHURNAL 08.02.2019, 09:35 | L.E. | 258 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."