BMW publikon fotot zyrtare të SUV-it iNEXT (Foto)
auto
BMW publikon fotot zyrtare të SUV-it iNEXT (Foto)

BMW publikon fotot zyrtare të SUV-it iNEXT (Foto)

Pas debutimit në Los Angeles Motor Show 2018, BMW ka publikuar fotografitë e para të SUV-it iNEXT, gjatë testimeve të dimrit, pavarësisht se modeli ka edhe disa vjet para daljes në treg.

BMW iNEXT do të nisë prodhimin më 2021. Emri përfundimtar i modelit akoma nuk dihet.

BMW ka thënë se testimet e dimrit janë bërë për të parë limitet e sistemit me katër rrota dhe efektet e tij në vozitjen gjatë dimrit, por edhe për të parë efikasitetin e motorit elektrik.

Modeli tashmë është spiunuar gjatë testimeve në version të kamufluar.

© ZHURNAL 07.02.2019, 14:35 | E.D. | 1,546 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm