Publikohet traileri i “Fast and Furious: Hobbs and Shaw (Video)
kulture
Publikohet traileri i “Fast and Furious: Hobbs and Shaw (Video)

Publikohet traileri i “Fast and Furious: Hobbs and Shaw (Video)

Pjesa e parë e atyre që pritet të jenë filma të shkurtër të trilogjisë “Fast and Furious” është publikuar sot dhe shfaq Dwayne Johnson e Jason Statham në rolet kryesore.

“Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw” është pjesa e parë e filmave që pritet të përqendrohet vetëm në disa personazhe të trilogjisë së famshme.

Dyshja e njohur do të përballet me Idris Elban që në këtë film ka rolin negativ.

© ZHURNAL 02.02.2019, 10:00 | E.D. | 403 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."