KRE do të shqyrtojë propozim vendime për dhënien e licencave të përkohshme hidrocentraleve të vogla
maqedonia
KRE do të shqyrtojë propozim vendime për dhënien e licencave të përkohshme hidrocentraleve të vogla

KRE do të shqyrtojë propozim vendime për dhënien e licencave të përkohshme hidrocentraleve të vogla

Shkup, 19 shkurt – Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë të Veriut sot do të mbajë seancë përgatitore.

Në seancë do të shqyrtohen Propozim-vendimi për dhënien e licencës së përkohshme për ushtrimin e veprimtarisë energjetike prodhimin e energjisë elektrike nga hidrocentrali i vogël “Topolka”, Propozim – Vendimi për dhënie licencë të përkohshme për ushtrimin e veprimtarisë energjetike prodhim i energjisë elektrike nga hidrocentrali i vogël “Krapska” dhe Propozim vendimi për dhënien e licencës për ushtrimin e veprimtarisë energjetike furnizim me energji elektrike, e Shoqërisë për tregti dhe shërbime FLOU PAUER SHPKNJK Shkup./Zhurnal.mk

© ZHURNAL 19.02.2019, 09:07 | Z.H. | 1,370 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."