Moti sot me diell dhe erë të lehtë
maqedonia
Moti sot me diell dhe erë të lehtë

Moti sot me diell dhe erë të lehtë

Shkup, 19 shkurt – Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe erë të dobët jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 9 deri 17 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngrotë dhe stabil. Ndërsa të premten pritet të rriten vranësirat dhe të ketë reshje të shiut.

© ZHURNAL 19.02.2019, 09:14 | Z.H. | 575 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."