Selmani: Silajnovska dorë e zgjatur e Ivanovit
maqedonia
Selmani: Silajnovska dorë e zgjatur e Ivanovit

Selmani: Silajnovska dorë e zgjatur e Ivanovit

Shkup, 18 shkurt – Imer Selmani, ish kandidat për president në një intervistë të fundit ka thënë se VMRO nuk mund të bëj zgjidhjen më të keqe me kandidaturën e tyre me profesoreshën Siljanovska.

Ai ka thënë se ajo është një nacionaliste dhe e ka ndëruar drejtimin duke shtuar se është dorë e zgjatur e politikave të Ivanovit.

Ndërkohë që për Vlatko Gjorcev ka qenë kandidat më i mirë për VMRO-në.

© ZHURNAL 18.02.2019, 23:07 | T.E. | 3,536 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."