VIDEO E dhimbshme, flet vajza e Rametulla Abdurraimit: Do të më mungojë shumë babai!
maqedonia
Video E dhimbshme, flet vajza e Rametulla Abdurraimit: Do të më mungojë shumë babai!

Video E dhimbshme, flet vajza e Rametulla Abdurraimit: Do të më mungojë shumë babai!

Gostivar, 15 shkurt - Familjen e Rametulla Abdurraimit e ka pllakosur dhimbje e madhe për djalin e humbur në tragjedinë e pardjeshme në rrugën Shkup - Tetovë.

Vajza e tij, Munisa Abdurraimi edhe pse në moshë vetëm 8 vjeçare, si burrneshë e vërtetë po e përballon dhimbjen edhe pse thotë se babai do t’i mungojë gjithmonë. Duke folur para kamerës, Munisa premton se ajo dhe dy vëllezërit e saj më të vegjël, jetën do ta vazhdojnë sipas porosive të babait të tyre.

Video

© ZHURNAL 15.02.2019, 21:02 | T.E. | 52,681 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."