Porsche Cayman GT4 kapet gjatë testimit në rrugë (Foto)
auto
Porsche Cayman GT4 kapet gjatë testimit në rrugë (Foto)

Porsche Cayman GT4 kapet gjatë testimit në rrugë (Foto)

Detajet e vogla, treguan se është pikërisht Cayman GT4 i ri

Pasa disa muajsh, janë siguruar pamjet që e tregojnë Cayman T, ndërsa porsche konfirmoi se në pamje shfaqet pikërisht kjo makinë e re, transmeton Telegrafi.Së fundmi, është kapur gjatë testimit në rrugë një makinë tjetër, që besoje se ishte sërish Cayman T, por detajet siç janë gypat për nxjerrjen e gazrave e tregojnë të kundërtën.

Gjatë prezantimit të Cayman GT4 Touring, ishte prezantuar me dy gypa në pjesën e pasme, derisa Cayman T e ka vetëm një gyp për nxjerrjen e gazrave.

Për këtë Porsche, që është parë pa ndonjë shtresë të rëndë kamuflazhi, ishte thënë më herët se do t’i ketë deri në 400 kuaj fuqi, por nuk u dhanë edhe detajet shtesë.

Meqenëse duket që është gati për prodhim, mbase Porsche Cayman GT4 Touring mund të lansohet së shpejti. 

© ZHURNAL 12.02.2019, 09:53 | L.E. | 344 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut