Veturat më të dështuara nga viti 2000 e deri më sot (Foto)
auto
Veturat më të dështuara nga viti 2000 e deri më sot (Foto)

Veturat më të dështuara nga viti 2000 e deri më sot (Foto)

Ekziston një shkollë e mendimit se nuk ka ndonjë koncept të tillë si "veturë e keqe".

Megjithatë, ekzistojnë disa prej tyre. Problemi i vetëm i vërtetë i disa prej makinave ishte pamja e tyredhe ka ende shumë makina për të zgjedhur përtej kësaj.

Si rrjedhojë e kësaj, ‘Car Buzz’ ka përzgjedhur një listë prej dhjetë makinash “më të këqija” të prodhuara gjatë viteve 2000 e deri sot, transmeton lajmi.T’i ndjekim ato në listën e mëposhtme:

1. Chevrolet Aveo (2002-2011)

2. Pontiac Sunfire Coupe (2003 – 2005)

3. Kia Amanti (2003-2009)

4. PT Cruiser Convertible (2004-2008)

5. Chrysler Sebring (2006–2010)

6. Chevrolet HHR (2006-2011)

7. Dodge Caliber (2007-2012)

8. Smart ForTwo (2007- ende prezent)

9. Lexus HS 250h (2009-2011)

10. Mitsubishii-MiEV (2009-ende prezent)

© ZHURNAL 12.02.2019, 09:51 | L.E. | 343 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm