Premtimi i Ramës: 300 kantierë do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore
shqiperia
Premtimi i Ramës: 300 kantierë do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore

Premtimi i Ramës: 300 kantierë do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore

Tiranë, 12 shkurt - Kryeministri Edi Rama, mëngjesin e kësaj të marte, përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka premtuar se brenda këtij mandati nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t’u ndryshojnë faqen qendrave shëndetësore të Shqipërisë.
Postimi i plotë i kryeministrit Rama:

MIRËMËNGJES 😀

dhe me kënaqësinë që nga Veriu në Jug, 300 kantiere do t’u ndryshojnë faqen brenda këtij mandati qendrave shëndetësore të Shqipërisë, duke i transformuar nga rrënoja fyese për dinjitetin njerëzor, në pika shërbimi normal për qytetarët e këtij vendi, ju uroj një ditë të mbarë 😊

© ZHURNAL 12.02.2019, 09:49 | Xh.I. | 463 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Zekiri: Puna shkon për dreq kur Grubi flet për drejtësi; Grubi: Me fjalet tua po ia minuson votat Pendarovskit, më mirë rri heshtë
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Zhurnal mëson Në "spastrimin" e Zaevit do të përfshihen edhe Ministra të BDI-së
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Zhurnal mëson Puçistët sërish në mënyrë joligjore futen në objektin e BFI-së?!