Trajnerët që mund ta zëvendësojnë Sarrin në Chelsea
sport
Trajnerët që mund ta zëvendësojnë Sarrin në Chelsea

Trajnerët që mund ta zëvendësojnë Sarrin në Chelsea

Trajneri italian, Maurizio Sarri, është nën presion edhe më të madh pas disfatës turpëruese kundër Manchester Cityt, me rezultat 6:0, mirëpo kush janë zëvendësuesit e mundshëm të tij?

Sarri është ende trajner i Chelseat, për momentin. E ardhmja e tij në klubin londinez duket gjithmonë e më e pasigurt për shkak të formës së keqe që klubi e ka kaluar gjatë kohës së fundit, transmeton Gazeta Express.

Por, nëse pronari rusi i Chelseat, Roman Abramovich, vendos ta shkarkojë Sarrin, kush mund ta zëvendësojë atë në pozitën e trajnerit të Chelseat në Stamford Bridge?

© ZHURNAL 12.02.2019, 13:02 | Xh.I. | 1,716 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm