Afrim Gashi: Shumica e strukturave janë me ne (Video)
maqedonia
Afrim Gashi: Shumica e strukturave janë me ne (Video)

Afrim Gashi: Shumica e strukturave janë me ne (Video)

Shkup, 11 shkurt - Sonte në emisionin “ Click Plus” në TV 21, i ftuar ishte kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, i cili foli për situatën aktuale politike në vend dhe qeverisjen e Lëvizjes BESA.

Gjatë emisionit, mes tjerash kryetari i BESËS, Gashi tha: “ Shumica e strukturave dita ditës po kthehen në çerdhen e tyre të vërtet dhe për këtë jemi mirënjohës”.

Ai më tej theksoi se: “ Njerëzit që tradhtojnë nuk kanë vend në BESË”.

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/345663292749728/

© ZHURNAL 11.02.2019, 22:53 | T.E. | 3,708 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."