Erë e fuqishme, shi, borë dhe acar, kujdes nëse udhëtoni
maqedonia
Erë e fuqishme, shi, borë dhe acar, kujdes nëse udhëtoni

Erë e fuqishme, shi, borë dhe acar, kujdes nëse udhëtoni

Shkup, 11 shkurt – Nga sonte në një pjesë të madhe të vendit ka ndryshuar moti dhe kanë nisur ndryshimet kohore pasiqë do ketë erë të fuqishme, shi i rrëmbyeshëm ndërkohë që në vendet malore do ketë edhe borë.

Në mesnatë pritet që të fillojnë këto të rreshura që në shumë vende do jenë në nivel të lartë përfshirë këtu edhe acarin e madh që do të kaplojë vendin.

© ZHURNAL 11.02.2019, 20:12 | T.E. | 7,976 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
ZHURNAL MËSON Gjykatësja e vendimit për BFI-në përfundon në spital!
LAJMI I FUNDIT Policia largon me dhunë kryetarin e vetshpallur nga BFI-ja
Milloshoski: Funksionar i lartë në Kuvend kërkon ndryshime në BFI, Grubi: Kryetarin e BFI-së nuk e vendos gjykata!
Kujt ia drejtoi Shekerinska "ofendimin" ? "Paramendoni me kë u deshtë të ulemi të bisedojmë, ndërsa nuk dëshironim as t’i shihnim"!
Zekiri: Puna shkon për dreq kur Grubi flet për drejtësi; Grubi: Me fjalet tua po ia minuson votat Pendarovskit, më mirë rri heshtë
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Zhurnal mëson Në "spastrimin" e Zaevit do të përfshihen edhe Ministra të BDI-së
Ekskluzive Dokumenti në të cilin thirren puçistët është “i falsifikuar”, BFI akuzon Muhamed Zeqirin për skenar
Zhurnal mëson Puçistët sërish në mënyrë joligjore futen në objektin e BFI-së?!