Erë e fuqishme, shi, borë dhe acar, kujdes nëse udhëtoni
maqedonia
Erë e fuqishme, shi, borë dhe acar, kujdes nëse udhëtoni

Erë e fuqishme, shi, borë dhe acar, kujdes nëse udhëtoni

Shkup, 11 shkurt – Nga sonte në një pjesë të madhe të vendit ka ndryshuar moti dhe kanë nisur ndryshimet kohore pasiqë do ketë erë të fuqishme, shi i rrëmbyeshëm ndërkohë që në vendet malore do ketë edhe borë.

Në mesnatë pritet që të fillojnë këto të rreshura që në shumë vende do jenë në nivel të lartë përfshirë këtu edhe acarin e madh që do të kaplojë vendin.

© ZHURNAL 11.02.2019, 20:12 | T.E. | 7,948 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut