Kida zbulon "sekretin" e linjave trupore (Foto)
showbiz
Kida zbulon "sekretin" e linjave trupore (Foto)

Kida zbulon "sekretin" e linjave trupore (Foto)

 

Kida po punon shumë në perfeksionimin e linjave trupore.

Kida përmes një postimi në Instagram, u shfaq duke ushtruar në palestër.

Këngëtarja ishte veshur në veshje sportive, teksa po ushtronte për të arritur të jetë si çdo herë në top-formë.

Kujtojmë që Kida së fundi ka përfunduar kontratën me kompaninë “On Records”, ndërsa tani po vazhdon të punojë për këngët e reja.

© ZHURNAL 11.02.2019, 16:29 | L.E. | 2,023 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut