Xhensila shfaqet natyrale, ky imazh tregon a ka operacione plastike (Foto)
showbiz
Xhensila shfaqet natyrale, ky imazh tregon a ka operacione plastike (Foto)

Xhensila shfaqet natyrale, ky imazh tregon a ka operacione plastike (Foto)

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëri, e që me zërin, elegancën dhe thjshtësinë e saj u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Ajo dhe aktori I njohur Bes Kallaku janë martuar para pak vitesh dhe dasma e tyre madhështore e me shumë të ftuar pushtoi mediat rozë për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.Tani ata janë prindër të një vajze, që e kanë quajtur Ajka, dhe gjatë kësaj kohe Xhensila është larguar nga skena për t’iu përkushtuar rritjes së vajzës.

Xhensila është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku duket shume natyrale pa grim.

© ZHURNAL 11.02.2019, 16:22 | L.E. | 2,131 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."