Tayna ka një lajm të mirë për fansat e saj (Video)
showbiz
Tayna ka një lajm të mirë për fansat e saj (Video)

Tayna ka një lajm të mirë për fansat e saj (Video)

Ajo është cilësuar si senzacioni muzikor në vitin 2018-të, duke u bërë njëra ndër vajzat më të suksesshme në industrinë kosovare të muzikës.

Tayna erdhi furishëm në tregun muzikor dhe për pak muaj, u bë ndër emrat më të përfolur.

Këngëtarja e zhanrit rep ka arritur të sjellë këngë që u shndërruan në hite, ndërsa projekti i saj i fundit “A je”, me Ledri Vulën është i fundit që ajo solli.

Por Prive ka marrë vesh se Tayna e ka gati këngën e re e cila është një histori personale, e projekti i ri publikohet këtë javë.

Një lajm i mirë për fansat e saj apo jo?

© ZHURNAL 11.02.2019, 16:13 | L.E. | 1,793 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut