Qëndresa del për kafe me vajzën dhe vëllain e Labit, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen
showbiz
Qëndresa del për kafe me vajzën dhe vëllain e Labit, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen

Qëndresa del për kafe me vajzën dhe vëllain e Labit, por ja çfarë merr gjithë vëmendjen

Qëndresa Bajrami është bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit.

Ata janë martuar para një viti dhe para një muaji edhe u bënë prindër për herë të parë, përcjell ORAinfo.Qëndresa ka qenë gjithmonë aktive në rrjete sociale, mirëpo në këtë kohë është përkushtuar më shumë në rritjen e vajzës së saj, Rroas.

E sot, Qëndresa ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me vëllain e Labit dhe Rroan, por ajo çka bie në sy është se ajo ka mbuluar fytyrën e vajzës.

© ZHURNAL 11.02.2019, 16:12 | L.E. | 3,783 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut