Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan
sport
Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan

Zbulohet se çfarë ndodhi në tunelin e Man Cityt pasi Sarri e injoroi Guardiolan

Maurizio Sarri refuzoi t’i shtrëngonte duart me Pep Guardiolas pas turpërimit që ia bëri Manchester City, Chelseas.

Manchester City e mposhti 6 me 0 Chelsean në kuadër të javës së 26-të në Premierligës.

Sarri refuzoi ta përshëndeste Guardiolan pas ndeshjes, duke shkuar drejtë në zhveshtore.

Trajneri italian ishte arsyetuar se nuk e kishte parë atë moment, por që ishte përshëndetur në tunel.

“Nuk e kam parë atë moment”, ka thënë Sarri pas ndeshjes.

“Natrysiht se unë shkova pas ndeshjes afër zhveshtoreve të tyre dhe u përshëndeta me të (Guardiolan).”, ka shtuar më tej italiani.

© ZHURNAL 11.02.2019, 15:59 | Z.H. | 2,935 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Emrat Forumi i gruas i BDI-së zgjodhi kryesinë e re, ja kush janë
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
LIVE: Ahmeti: Kur ne bojkotuam Ivanovin, vetëm Sela e Reka e kanë votuar për president!
Kryeministri Zaev ka një lajm të mirë për pagat
Fërçkoski nuk ka mohuar autenticitetin e zërit të tij dhe të Albert Musliut