Më 17 shkurt në St. Gallen përurohet libri “Fitorja diplomatike”
kulture
Më 17 shkurt në St. Gallen përurohet libri “Fitorja diplomatike”

Më 17 shkurt në St. Gallen përurohet libri “Fitorja diplomatike”

Të dielën (më 17 shkurt 2019) në St. Gallen të Zvicrës do të përurohet libri “Fitorja diplomatike”, i autorit Sabri Kiçmari.

Ky përurim do të behet nën organizimin e Shoqatës Kulturore Shqiptare “Mëmëdheu”./Epoka e re

© ZHURNAL 11.02.2019, 13:47 | L.E. | 1,404 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm