Rabija shfaqet e shtrirë në krevat, fustani saj merr gjithë vëmendjen (Foto)
showbiz
Rabija shfaqet e shtrirë në krevat, fustani saj merr gjithë vëmendjen (Foto)

Rabija shfaqet e shtrirë në krevat, fustani saj merr gjithë vëmendjen (Foto)

Gresa Pallaska është një ndër aktoret më të njohura shqiptare, e që arriti që profesionin e saj ta zhvillojë edhe jashtë kufijve kombëtarë.

Në publikun shqiptar u bë e njohur që në paraqitjen e parë në skenë, mirëpo me rolin e ‘Rabisë’ u bë edhe më e njohur e më e pëlqyer se sa që ishte, shkruan ORAinfo.Gresa është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Se fundmi ajo ka postuar një fotografi ku shihet e shtrirë në krevat, ndërsa gjithë vëmendjen merr fustani i saj ngjyrë vjollce.

© ZHURNAL 11.02.2019, 13:44 | L.E. | 4,977 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm