Diçka e re po vjen nga Blero (Foto)
showbiz
Diçka e re po vjen nga Blero (Foto)

Diçka e re po vjen nga Blero (Foto)

Blero Muharremi ka paralajmëruar diçka të re.

Blero Muharremi përmes rrjeteve sociale, ka bërë të ditur se së shpejti sjell diçka të re, shkruan lajmi.net.

Këngëtari përmes një statusi në Instagram, ka zbuluar një pjesë të vargjeve të projektit të ri.

“DHURATAT ESHTE LEHT MI DJEG PO KUJTIMET KAN ME MBETË, SË SHPEJTI…”, ka shkruar Blero.

Për ndryshe, këngëtari ishte i ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku zbuloi më të rejat rreth tij. 

© ZHURNAL 11.02.2019, 13:42 | L.E. | 1,426 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm