Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes! (Foto)
showbiz
Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes! (Foto)

Ja sa kushton një fustan në dyqanin e Leartes! (Foto)

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është bërë e njohur falë famës së vjehrrës së saj.

Ajo dhe Kushtrimi janë martuar para pak vitesh dhe bënë një dasmë që përmendet ende në media e në publik, përcjell ORAinfo.Learta është shumë aktive në rrjete sociale ku bënë postime të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo po ashtu ka një dyqan të fustaneve. Learta ka vendosur t’iu përgjigjet pyetjeve të fansave të saj.

Ndërsa në pyetjen sa kushtojnë fustanet në qyqanët e saj, ajo ka treguar se çmimet e fustaneve fillojnë nga 50- euro.

Ajo ka zbuluar edhe cilët fustane janë nga 50 euro.

© ZHURNAL 11.02.2019, 13:39 | L.E. | 5,376 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm