Mihrije Braha hiç nuk po plaket, do t’iu lë pa fjalë me këtë paraqitje (Foto)
showbiz
Mihrije Braha hiç nuk po plaket, do t’iu lë pa fjalë me këtë paraqitje (Foto)

Mihrije Braha hiç nuk po plaket, do t’iu lë pa fjalë me këtë paraqitje (Foto)

Këngëtarja Mihrije Braha është aktive në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Ajo ndan postime të shumta me ndjekësit në llogarinë e saj ‘Instagram‘.Së fundi, ka ndarë një imazhe  cila po duket shumë bukur, e veshur me një fustan të gjatë ajo tërheqë vëmendje.

Këngëtarja ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Shikojeni foton:

© ZHURNAL 11.02.2019, 13:28 | L.E. | 4,410 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm