Ledri uron ish-të dashurën për suksesin historik
showbiz
Ledri uron ish-të dashurën për suksesin historik

Ledri uron ish-të dashurën për suksesin historik

Edhe Ledri Vula i është gëzuar suksesit të Dua Lipës

Dua Lipa pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, ka pranuar shumë urime nga familjarët, fansat, miqtë dhe kolegët.

Ledri Vula e ka uruar këngëtaren përmes një komenti mbi imazhet që Dua i ndau me ndjekësit pas përfundimit të ceremonisë.

“Urime”, ka shkruar Ledri, i cili e duartroket përmes një ’emoji. 

Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar çmimin “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”. 

© ZHURNAL 11.02.2019, 13:26 | L.E. | 3,044 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."