Therret me thikë një 35 vjeçar në Gostivar
kronika
Therret me thikë një 35 vjeçar në Gostivar

Therret me thikë një 35 vjeçar në Gostivar

 

Gostivar, 11 shkurt- Mbrëmë rreth orës 18:00 në spitalin e përgjithshëm në Gostivar "Ferid Murad" është sjellur 35 vjeçari me iniciale F.M. nga fshati Padalishtë, transmeton Zhurnal.  F.M. është therr me thikë nga B.S. pas çka ka pësuar lëndime në krahun e majtë, transmeton Zhurnal. 

Incidenti ka ndodhur pas një konflikti verbal. B.S. është ndalur në stacionin policor në Gostivar për procedurë të mëtutjeshme. 

© ZHURNAL 11.02.2019, 12:22 | L.E. | 3,996 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm