Sulmohet fizikisht një person 19 vjeçar
kronika
Sulmohet fizikisht një person 19 vjeçar

Sulmohet fizikisht një person 19 vjeçar

Shkup, 10 shkurt - Me 09.02.2019 në ora 14.45 në SPB Shkup, S.N.(19) nga Shkupi ka lajmëruar se ditën e njëjtë rreth orës 12.30 në bulevardin Jane Sandanski fizikisht e ka sulmuar një person.

Po ndërmerren masa për zbardhjen e tërësishme të rastit.

© ZHURNAL 10.02.2019, 16:55 | T.E. | 1,658 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."

 

Më të lexuar
 
Ziadin Sela "kryeministër" e Ali Ahmeti lider i opozitës, thotë anketa më e re ?!
Blerim Reka në vitin 2015 në Kongresin tematik të BDI-së: "Presidenti s'ka kompetenca dhe duhet të jetë konsensual"
Tërmet dridhë Maqedoninë e Veriut
Rexhepi-Zejd: Opozita shqiptare ka bërë dy mashtrime politike në zgjedhjet presidenciale
Ekskluzive: Siljanovska e VMRO-së qëndron në shtabin zgjedhor të Blerim Rekës në Çarshinë e Shkupit
BDI përsëri mposht Aleancën dhe Besën në Dibër
LIVE: Ali Ahmeti: Unë ofrova kandidat të përbashkët shqiptar, Ziadini dhe Bilalli e refuzuan me përbuzje
Editorial 79.915 vota, dështim apo sukses për Blerim Rekën, ASH-në e Lëvizjen Besa ?!
Spasovski: Humbën një kolegë të ndershëm