Andov: Atentatin mbi Gligorovin e organizuan Crvenkovski dhe Frçkovski, ndërsa Tito Petkovski u zhduk për 15 ditë
maqedonia
Andov: Atentatin mbi Gligorovin e organizuan Crvenkovski dhe Frçkovski, ndërsa Tito Petkovski u zhduk për 15 ditë

Andov: Atentatin mbi Gligorovin e organizuan Crvenkovski dhe Frçkovski, ndërsa Tito Petkovski u zhduk për 15 ditë

ZHURNAL.mk

© ZHURNAL 16.01.2019, 10:30 | Z.H. | 52,794 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."