Pak para lindjes, Elita bën një ndryshim të papritur në pamje
showbiz
Pak para lindjes, Elita bën një ndryshim të papritur në pamje

Pak para lindjes, Elita bën një ndryshim të papritur në pamje

Elita Rudi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura të show bizzit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën tregon se ka kthyer ngjyrën natyrale të flokëve.

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:05 | E.D. | 1,025 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."