Kush po e bën Kiden femrën me luksoze të estradës?
showbiz
Kush po e bën Kiden femrën me luksoze të estradës?

Kush po e bën Kiden femrën me luksoze të estradës?

Trendi me luksin tek femrat e estradës tek ne i ka kapur tash e sa kohë, e këtij trendi nuk i ka ikur edhe këngëtarja simpatike Kida, shkruan “Kosovarja”.Veshjet dhe shëtitjet e shumta të këngëtares nuk janë i vetmi luks, në fotografinë e postuar pak orë më parë ajo shfaqet tejet bukur por ajo çka bije në sy është vetura luksoze ku edhe e ka realizuar foton.

Koncertet e shumta mbase janë arsyeja për luksin që Kida ka, po a gjendet dikush prapa këtij luksi të saj? Kjo nuk dihet, si tek shumica e femrave që bëjnë pjese në estradën tonë.

Gjithsesi ajo mbetet nga këngëtaret më të preferuara tek ne me mbi 1 milion ndjekës.

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:24 | E.D. | 1,542 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."