Geti do të ndihet xheloz, Marina takohet me aktorin e Hollywood-it (Foto)
showbiz
Geti do të ndihet xheloz, Marina takohet me aktorin e Hollywood-it (Foto)

Geti do të ndihet xheloz, Marina takohet me aktorin e Hollywood-it (Foto)

Prej disa ditësh moderatorja shqiptare Marina Vjollca gjendet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo u pa në një nga eventet më të rëndësishme të filmit ‘Golden Globes’ dhe tashmë ka realizuar një foto krah një prej ikonave të Hollywood-it.

Marina ka takuar aktorin e famshëm Antonio Banderas dhe e ka cilësuar atë si më të mirin.

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:22 | E.D. | 634 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."