Kështu dukej Teuta Krasniqi në adoleshencë të hershme (Foto)
showbiz
Kështu dukej Teuta Krasniqi në adoleshencë të hershme (Foto)

Kështu dukej Teuta Krasniqi në adoleshencë të hershme (Foto)

Aktorja Teuta Krasniqi ishte protagoniste e shumë shfaqjeve teatrale, filmave të metrazhit të shkurt e të gjatë dhe po ashtu e kemi parë duke interpretuar në disa seri mjaftë të ndjekura në vend, shkruan “Kosovarja”.

Teuta karrierën si modele, aktore dhe prezantuese televizive e nisi në moshë fare të re, e kjo falë talentit të pa mohueshëm. 

A e dini që Teuta për publikun u bë e njohur nga seriali humoristik ”Mahmutovitët dhe Rexhepovitët”, i cili doli përmes videokasetave gjatë viteve 2000-2001?

Kështu dukej aktorja e afirmuar asaj kohe.

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:02 | E.D. | 548 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."