A e keni dëgjuar baladën më të re të Sabri Fejzullahut? (Video)
showbiz
A e keni dëgjuar baladën më të re të Sabri Fejzullahut? (Video)

A e keni dëgjuar baladën më të re të Sabri Fejzullahut? (Video)

Sabri Fejzullahu ka lëshuar në youtube, baladën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”.

Teksti dhe muzika janë realizuar nga Kreshnik Avdiu ndërkaq për orkestrimin u përkujdes Ardian Kastrati.

Videoklipin e realizoi M Production./Prive.al

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:17 | E.D. | 2,572 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."