Leonora ka shkuar në Brezovicë, ja si është veshur (Foto)
showbiz
Leonora ka shkuar në Brezovicë, ja si është veshur (Foto)

Leonora ka shkuar në Brezovicë, ja si është veshur (Foto)

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës shqiptare dhe e cila u bë tejet e njohur që nga paraqitja e saj e parë në skenë.

Këngët e saj u kënduan e u dëgjuan për vite në publikun shqiptar, e vazhdojnë të dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.Në këtë kohë, Leonora është larguar pak na muzika, sepse ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar këngë.

Por, ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka shkuar në Brezovicë. Si gjithmonë, edhe sot është veshur me shumë stil.

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:13 | E.D. | 10,952 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."