Morena po e rikthen shkëlqimin. Çka bëri?
showbiz
Morena po e rikthen shkëlqimin. Çka bëri?

Morena po e rikthen shkëlqimin. Çka bëri?

Pas disa publikimeve që bëri kohëve të fundit, shihej qartë se gjendja emocionale e saj reflektohej më shumë se kurrë edhe jashtë.

Kjo gjë aq shumë ndikoi tek ajo, sa që bëri që të humb e gjithë sharmin dhe bukurinë, për çka veçohej deri dje, shkruan Kosovarja. Por, duket se më furishëm se kurrë e mori veten, dhe iu kthye sërish zbavitjeve dhe tekeve të saj.

Kjo pasi që ajo përmes disa video që publikoi në Instagram, erdhi më e fresket dhe më e shkëlqyer se kurrë më parë.

Sigurisht, që këto postime të saj “shpërthyen” edhe nga inati, e cila duket se këtë herë kishte vendosur ti mbyllë sytë dhe mos të dëgjojë për asgjë.

 

© ZHURNAL 12.01.2019, 09:00 | E.D. | 407 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."