Skender Rexhepi – Zejd: Urime emri i Ri i Shtetit, dhe rrugëtimi drejt NATO-së dhe EU
maqedonia
Skender Rexhepi – Zejd: Urime emri i Ri i Shtetit, dhe rrugëtimi drejt NATO-së dhe EU

Skender Rexhepi – Zejd: Urime emri i Ri i Shtetit, dhe rrugëtimi drejt NATO-së dhe EU

Shkup, 11 janar - Sekretari Përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Skender Rexhepi – Zejd përmes një statusi të tij në rrejtin social "Facebook", ka uruar emrin e ri të shtetit.

Postimi i plotë:

URIME EMRI I RI I SHTETIT
Urime rrugëtimi drejt NATO-së dhe EU.
Urime FILLIMI I MBARË i barazisë së plotë edhe për shqiptarët.
Turpi do tu mbetet atyre “patriotëve” që deshtën të na çojnë drejt PAKTIT SËRBO-RUS.

© ZHURNAL 12.01.2019, 01:41 | B.M. | 4,488 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."