Modelja shqiptare Bernadeta, pjesë e videoklipit të reperëve zvicranë
showbiz
Modelja shqiptare Bernadeta, pjesë e videoklipit të reperëve zvicranë

Modelja shqiptare Bernadeta, pjesë e videoklipit të reperëve zvicranë

Sensacioni i vitit 2018 në industrinë e showbizit shqiptar në Zvicër, Bernadeta Anna Nikollbibaj, është shfaqur si protagoniste kryesore në videoklipin e reperëve të famshëm zvicran, Mazo dhe Hako. Kënga mban titullin “Hayatim” e cila është mjaft ritmike dhe pritet të jetë njëri ndër hitet kryesore në Zvicër për vitin 2019. Videoklipi është realizuar në Zvicër dhe roli i modeles shqiptare paraqitet në nivel shumë artistik e cila lenë shumë për të dëshiruar.

© ZHURNAL 11.01.2019, 20:09 | T.E. | 2,778 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."