Lori shkëlqen me fotot e fundit
showbiz
Lori shkëlqen me fotot e fundit

Lori shkëlqen me fotot e fundit

Eshtë artistja më e kërkuar e estradës dhe natyrisht daljet e saja kudo nga klipet e bukura e deri te programet televizive komentohen dhe pëlqehen shumë. Kjo është këngëtarja Lori e cila këtë herë na ka prezantuar me disa super fotografi ku ajo shkëlqen veshur me fustanet nga Fjolla Nila, Hair & Make Up si gjithmonë te Kaci dhe Sellma dhe fotot janë realizuar nga fotografi Nehat Behrami.

© ZHURNAL 11.01.2019, 19:46 | T.E. | 4,692 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."