"Eysan" vjen me ndryshim "befasues", nuk njihet më (Foto)
showbiz
"Eysan" vjen me ndryshim "befasues", nuk njihet më (Foto)

"Eysan" vjen me ndryshim "befasues", nuk njihet më (Foto)

Cansu Dere është një ndër aktoret më të pëlqyera dhe më të suksesshme turke.

Ajo me rolet e saj u bë e njohur në publikun turk por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e saj të "Eysan" pastaj "Zeynepit" në serialin e njohur "Nënë".

Mirëpo, nga seriali duket se ajo ka ndryshuar aq shumë duke prerë flokët, dhe mezi mund të njihet.

© ZHURNAL 11.01.2019, 16:28 | E.D. | 3,187 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."