Dafina Zeqiri befason me stilin e veshjes, këtë herë vjen më ndryshe (Foto)
showbiz
Dafina Zeqiri befason me stilin e veshjes, këtë herë vjen më ndryshe (Foto)

Dafina Zeqiri befason me stilin e veshjes, këtë herë vjen më ndryshe (Foto)

Dafina Zeqiri njihet për stilin e saj të veçantë si në muzikë ashtu edhe në veshje.

E tillë u paraqit edhe kësaj radhe në një imazh të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Veshja e unik e Dafinës ka befasuar edhe këtë herë, e tëra në të zeza dhe një pallto të gjatë ngjyrë portokalli të kombinuar e syze dhe kapelë, këngëtarja dukej me shumë stil dhe mjaft në formë.

Ndryshe, viti 2018 ishte një vit i suksesshëm për Dafinën ndërsa edhe 2019 pritet të jetë i tillë.

© ZHURNAL 11.01.2019, 16:26 | E.D. | 1,483 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."