U bë modë! Pas Kendall & Anxhelinës me bikini në borë, guxon dhe Ledina Çelo (Foto)
showbiz
U bë modë! Pas Kendall & Anxhelinës me bikini në borë, guxon dhe Ledina Çelo (Foto)

U bë modë! Pas Kendall & Anxhelinës me bikini në borë, guxon dhe Ledina Çelo (Foto)

Ky dimër do të mbahet mend edhe për disa poza që janë cilësuar si të guximshme dhe ‘të çmendura’. Por flasim për fotot e shkrepura në dëborë me rrobabanjo apo bikini, pavarësisht temperaturave në minus.

Lojën e nisi për këtë vit supermodelja e njohur Kendall Jenner, e cila në fillim të janarit u shfaq me një palë bikini rozë në mes të dëborës.

Pak ditë më parë, shembulli u ndoq edhe në Shqipëri nga këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj që do të guxonte të ekspozonte format e saj me rrobabanjo të kuqe në dëborën e Brezovicës teksa pushonte me familjen dhe miqtë e saj.

E radhës është këngëtarja Ledina Çelo, e cila në formën e saj ka realizuar foton e guximshme gjatë këtyre ditëve pushimi në Austri me familjen e saj. Në ballkonin e shtëpisë ku po qëndron, Ledina ka pozuar me rrobdëshambër të bardhë, ndërkohë që shihet qartë që bora ka arritur një trashësi prej disa centimetrash.

© ZHURNAL 11.01.2019, 16:21 | E.D. | 2,393 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."