Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve (Foto)
showbiz
Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve (Foto)

Ndërron sërish, Kida shkëlqen me stilin e ri të flokëve (Foto)

Herë të shkurta e herë të gjata, Kida pëlqehet gjithnjë për dukjen e saj.

Orhidea, është ndër artistet e pakta të estradës e cila ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që në fillim dhe vazhdon të jetë e tillë, shkruan lajmi.net.Përveç projekteve të suksesshme që ka lansuar deri më tani, Kida pëlqehet edhe për pamjen e cila besohet të mos ketë asnjë ndërhyrje kirurgjike.

E me postimet e fundit të ndara me ndjekësit, ajo bën të ditur se sërish ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket për mrekulli.

Këtë ndryshim të Kidës nuk ka dyshim se do e presin mirë edhe fansat e saj. 

© ZHURNAL 11.01.2019, 16:12 | E.D. | 406 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."