Sa e zonja është "Pajtesa", gatuan ushqim tradicional për të fejuarin (Foto)
showbiz
Sa e zonja është "Pajtesa", gatuan ushqim tradicional për të fejuarin (Foto)

Sa e zonja është "Pajtesa", gatuan ushqim tradicional për të fejuarin (Foto)

Fiona Gllavica është një ndër aktoret më të njohur të momentin nga publiku shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Pajtesës’ në serialin shumë të njohur ‘Çka ka shpija’, përcjell ORAinfo.

Jashtë nga seriali ajo është e fejuar me Arbnor Pacollin, dhe vazhdimisht poston fotografi me të në rrjete sociale.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka gatuar një ushqim tradicional shqiptar, e me këtë na ka treguar sa e zonja është ajo.

© ZHURNAL 11.01.2019, 16:11 | E.D. | 4,273 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."