Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona "sfidon" edhe vajzat e reja (Foto)
showbiz
Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona "sfidon" edhe vajzat e reja (Foto)

Me fustanin plot xixa dhe me këtë grim, Edona "sfidon" edhe vajzat e reja (Foto)

Edona Llalloshi është këngëtarja që për vite me radhë I ka dhuruar muzikës shqiptare hite të padiskutuara.

Ajo për një kohë të gjatë ishte shumë aktive me këngë të ndryshme, shkruan ORAinfo. Tani, ajo është më pak aktive në muzikë mirpo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto nga një festë ku ka qenë prezente, e më këtë fustan dhe këtë grim duket më bukur se kurrë.

© ZHURNAL 11.01.2019, 15:09 | E.D. | 469 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."