Nuk do ta besoni sa është plakur Shyhretja, shikoni fotografitë e ditëlindjes së saj (Foto)
showbiz
Nuk do ta besoni sa është plakur Shyhretja, shikoni fotografitë e ditëlindjes së saj (Foto)

Nuk do ta besoni sa është plakur Shyhretja, shikoni fotografitë e ditëlindjes së saj (Foto)

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr.

Shyhretja dje festoi ditëlindjen e saj të 57-të dhe në këtë ditë mori urime e dhurata të shumta nga njerëz të ndyrshëm.

E duket se në shtëpinë e saj dje ka pasur në festë të madhe.

Mirëpo duket se Shyhretja ka filluar të plaket e këtë e kemi parë në fotot që I ka postuar. 

© ZHURNAL 11.01.2019, 15:05 | E.D. | 1,140 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."