Afërdita Dreshaj sjell imazhe të reja, shkëlqen me dukjen (Foto)
showbiz
Afërdita Dreshaj sjell imazhe të reja, shkëlqen me dukjen (Foto)

Afërdita Dreshaj sjell imazhe të reja, shkëlqen me dukjen (Foto)

Afërdita Dreshaj vazhdon të bëhet lajm në mediat rozë.

Përveç karrierës së saj edhe jeta private e modeles dhe këngëtares së njohur është vazhdimisht në fokus, shkruan Indeksonline.Afërdita e cila vitin që kamë pas ka kurorëzuar dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl po shijon disa ditë pushim së bashku me bashkëshorti.

Modelja ka sjellur disa imazh të reja në të cilat u paraqit goxha atraktive.

Si duket se Afërdita po i shijon pafund këto ditë të ftohta në krahët e bashkëshortit.

Ndryshe, Afërdita ja paralajmëruar se shumë shpejt do të rikthehet me një projekt muzikor.

© ZHURNAL 11.01.2019, 15:30 | E.D. | 375 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."