Majlinda Zeka kaq e bukur në të kuqe (Foto)
showbiz
Majlinda Zeka kaq e bukur në të kuqe (Foto)

Majlinda Zeka kaq e bukur në të kuqe (Foto)

Ajo është ndër më të komentuarat e rrjetit e cila në çdo lëvizje ndiqet nga numri i madh i ndjekësve, shkruan Kosovarja.Edhe kësaj here ajo di të joshë me veshjen e saj e cila e nxjerrë Majlindën si një modele.

Një nënë shumë e përkushtuar e njëheri edhe shumë e bukur, e cila me linjat dhe stilin lë nën hije shumë femra.

Edhe kësaj here, e veshur në të kuqe, Majlinda ka arritur të marrë tërë vëmendjen, e këtë e tregon postimi i radhës.

© ZHURNAL 11.01.2019, 15:21 | E.D. | 351 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."