"Xheku" në xhirim të serialit, e kolegët ia bëjnë surprizën më të ëmbël (Foto)
showbiz
"Xheku" në xhirim të serialit, e kolegët ia bëjnë surprizën më të ëmbël (Foto)

"Xheku" në xhirim të serialit, e kolegët ia bëjnë surprizën më të ëmbël (Foto)

Naser Rafuna është për momentin një ndër aktorët më të pëlqyer nga publiku shqiptar.

Edhe pse luajti në shumë filma e seriale të tjera, me rolin e ‘Xhekut’ te seriali ‘Çka ka shpia’ mori vëmendjen më të madhe dhe u bë tejet I pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Përveç që është një aktor shumë I përkushtuar, ai është edhe tejet aktiv në rrjetet sociale e sidomos në Instagram.

Sot, gjatë xhirimeve të serialit kolegët ia kanë bërë një surprizë ‘Xhekut’ duke ia dhuruar një torte me fotografinë e tij, e nga gëzimi ai e ka postuar në Instastory.

© ZHURNAL 11.01.2019, 15:16 | E.D. | 348 I LEXUAR
"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU."